Uniguard Technology Limited
Profesyonel ve Tecrübeli GPS Takip Çözümü Tedarikçisi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket Haberleri
Ana sayfa

Uniguard Technology Limited

Sertifikalar
iyi kalite 3G GPS İzleyici satış için
iyi kalite 3G GPS İzleyici satış için
Müşteri yorumları
UniGuard için teşekkürler, Nijerya'da GPS izleme işimi oluşturmama ve büyütmeme yardımcı olun. 2011'den beri GPS izci işindeyiz. Trust UniGuard.

—— Charles

2015 yılından beri UniGuard ile iş yapıyoruz. Son 4 yılda, UniGuard kazan-kazan işinde bize çok yardımcı oluyor. Bay Robin profesyonel ve yardımsever, aynı zamanda bir satış elemanı olarak GPS izci teknikleri hakkında da çok şey biliyor.

—— Justin

Meksika'lıyız ve 2011'den beri UniGuard ile çalışıyoruz. GPS takip işinde yeniyken sorunlarımı çözmek için yardımcı oldular. Hizmetlerine ve kalitelerine güveniriz.

—— Oskar

Ben sohbet şimdi

Uniguard Technology Limited

1 2
Uniguard Technology Limited Uniguard Technology Limited
Şirket binası ofis resmi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : uniguardgps
No. Çalışanları : 5~11
Yıllık satış : 1000,000-5000,000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 90% - 100%
Uniguard Technology Limited, GPS izci, GPS Araç Takip Cihazı, Mini GPS Araç Takip Cihazı, GPS Kişisel İzleyici, Güneş Enerjili GPS İzleyici, GPS Pet İzleyici, GPS Kamera İzleyici, GPS Yakıt İzleyici, GPS Asma Kilit ve GPS OBD II İzleyici, ileri teknoloji ve telekomünikasyon becerilerini birleştiren Biz üstün kalite ile kanıtlanmış tedarikçisi, rekabetçi fiyat ve deneyimli yardım.

Uniguard Online GPS izleme sistemi, kullanıcının filoları veya varlıkları her zaman, her yerde gerçek zamanlı olarak izlemesine, izlemesine ve yönetmesine olanak tanır. Sistem, her kullanıcının ayarlarını ve gereksinimlerini karşılayabilen entegre ve eksiksiz bir çözüm sunar.

Uniguard GSM GPRS GPS izleme cihazları, müşterilerin varlıklarını yönetmek ve izlemek için mevcut en son teknoloji ve yazılıma sahip olmalarını sağlamak için sürekli geliştirme ve kalite testine tabidir. Donanım, rende işlevselliği ve kararlılığı sağlamak için sürekli olarak gelişir. Bu ürünler CE / FCC, RoHS gibi ilgili tüm uluslararası GPS izci sertifikalarını karşılar.

Uniguard, dünya çapındaki müşterilerin gönül rahatlığının tadını çıkarmasına izin vermek için en son GPS izleme cihazlarını sunmaya adamıştır. “Sıkı ve Ciddi Kalite Kontrol, Memnun Kalmış Hizmet” kavramına bağlı kalıyoruz. 2007 yılından bu yana, Avrupa, Güney Amerika, Afrika ve Orta Doğu'da kanıtlanmış ve güvenilir küresel GSM GPRS GSM Takip Çözümleri tedarikçisi olarak ün kazandık.

Uniguard-Güvenilir ve Güvenilir GPS Takip Çözümleri Tedarikçisi!

gps izci fabrika

İletişim bilgileri
Uniguard Technology Limited

İlgili kişi: Mr. Robin

Tel: 86-15012404563

Faks: 86-755-36976260

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)